xKids

Готовий бізнес без терміну придатності

Зв'язатися з нами

Про нас

Команда "xKids" об'єднала в собі професіоналів, метою яких став розвиток нового формату ДРЦ з максимально корисним використанням свого досвіду. xKids - перший дитячий розважальний центр, в основі якого лежить вічний принцип - гра в дорослих.

У дітей є свої банки і гроші, поліцейський відділок зі зброєю, будівельники з інструментами, пожежні, продавці і перукарі. Це дозволяє в ігровій формі вчитися ходити, вивчати правила дорожнього руху і розвиватися за допомогою унікальних інтерактивних панелей. Концепція позбавлена ​​недоліків звичайних дитячих центрів: шуму і травмоопасності. "XKids" дозволяє не тільки захопити дитину на кілька годин, він створює базові рефлекси соціалізації, вчить спілкуватися з однолітками.

Принципова відмінність від інших міст професій в тому, що ми не нав'язуємо ігрові сценарії - ми пропонуємо дітям створити їх самим. Аніматори, форма і ігрове наповнення будиночків тільки сприяє цьому. Ми вчимо дітей грати і спілкуватися з однолітками «вживу», створюючи основу соціалізації, тим самим зменшуючи ймовірність мережевої та комп'ютерної залежності в майбутньому.

xKids Timeline • 2013
  Народження ідеї дитячого центру, придуманого дітьми
 • 2014
  Реалізація першого дитячого розважального центру на основі концепції «xKids» на площі 1000 кв.м. - «Cascade Park», м. Дніпро
 • 2015
  Відкриття дитячого розважального центру в форматі «xKids»: в ДРЦ «Tbilikids», м.Тбілісі і ДРЦ «Baby Park», м.Запоріжжя
 • 2016
  Відкриття зони площею 300 кв.м. в форматі «XKids» в ДРЦ «Most Playland», як частини повнофункціонального ігрового комплексу площею понад 2000 кв.м.
 • 2017
  ДРЦ «Містограй» - перший розважальний центр в Києві, зроблений за форматом «xKids»
 • 2018
  Обладнання «xKids» в повнофункціональний центрально-міський комплекс «Wonderland» в м. Кишинів, Молдова.

Варіанти дитячих міст

Mini

Створення дитячого розважального комплексу «xKids» на площах від 50 м2.

Сервісно-інфраструктурний дитячий розважальний центр «xKids», що складається з 2-4 будиночків підходить для розміщення в автосалонах, готелях, залах очікування аеропортів і вокзалів, в холах торгових центрів, в бізнес центрах (від 5000 м2), в ресторанах, на фудкортах, в приватних будинках, житлових комплексах. Середній час перебування дитини становить 1 годину. У ролі зони очікування і фудкорту використовуються прилеглі зони відпочинку і кафе. Для святкування днів народжень використовується територія ігрової зони. Термін реалізації від 4 до 8 тижнів.

Бюджет від 20 000 $

Middle

Створення дитячого розважального комплексу «xKids» на площах від 300 м2

«Ядро» концепції дитячого розважального центру «xKids», може бути інтегрований як частина великого торгово-розважального центру, в зону дорослого відпочинку (боулінг, бази відпочинку, кіностанції, театр, т. П.), В великі житлові комплекси. Кількість будиночків становить 6-7 одиниць, середній час перебування дитини становить 1-2 години. Зони очікування можуть бути розташовані по периметру, фудкорт знаходиться за територією дитячого розважального центру. Можливе розміщення санвузла на території комплексу або прилеглої до нього території. Термін реалізації від 6 до 10 тижнів.

Бюджет від 100 000 $

Maxi

Створення дитячого розважального комплексу «xKids» на площах від 800 м2

Повнофункціональний, самостійний дитячий розважальний центр «xKids», що складається з 8-15 будиночків може бути виконаний як окремий дитячий центр, як «якір» невеликого торгово-розважального центру, так і як частина великого дитячого розважального центру. Середній час перебування дитини становить більше 2-х годин. Санвузол розміщується на території комплексу і бажано в кожній кімнаті для святкування дитячих днів народжень. Зона очікування і фудкорт розташовані на території дитячого розважального центру. Територія ігрової зони використовується для проведення масових заходів. Дні народження проводяться в окремих кімнатах, обладнаних санвузлом і обладнанням для розваг. Термін реалізації від 8 до 12 тижнів.

Бюджет від 200 000 $

Можливості

Команда "xKids" об'єднала в собі професіоналів, що працюють на ринку ДРЦ з 1999 року. У різний час ми брали участь в сотнях проектів, успішно вирішуючи найрізноманітніші завдання. Наш досвід знайшов своє відображення в послугах, які ми пропонуємо:

Концепція і бізнес-модель ДРЦ:

 • Аналіз ринку та адаптація формату під конкурентне середовище і очікування споживача
 • Розробка зонування
 • Підготовка специфікації обладнання, меблів, реквізиту і витратних матеріалів;
 • План-графік створення
 • Тарифна модель і фінансовий план окупності на її основі;
 • Маркетинговий план на відкриття та перші 12 місяців роботи;

Агентський супровід ДРЦ:

 • Пошук підрядних організацій, проведення тендерів, переговорів, підписання та контроль виконання договорів для проведення всіх необхідних видів робіт, закупівлі обладнання, меблів, реквізиту і витратних матеріалів;
 • Підбір, навчання персоналу, підготовка системи мотивації, функцій і повноважень;
 • Розробка і впровадження стандарту послуг, що надаються.
 • Організація і проведення технічного і урочистого запуску;

Робочий архітектурний проект ДРЦ:

 • Обмірний ллан, креслення, план підлог і стель
 • План з розташуванням меблів та обладнання + 3D модель високої деталізації
 • Детальні креслення окремих фрагментів плану: розгорток, розрізів, вузлів, деталей, елементів декору, касового вузла, зони перевдягання, санвузла, кімнат для проведення днів народжень
 • Підготовка ТЗ для проектів інженерного забезпечення підрядних і субпідрядних організацій (опалення, вентиляція, вода, каналізація, електрозабезпечення)

Ескізний архітектурний проект ДРЦ:

 • Зонування
 • План з розташуванням трафікових зон, меблів і обладнання
 • 3D модель середньої деталізації
 • Додаткові зображення і схеми, необхідні для опису ідеї

Дизайн проект ДРЦ:

 • Назва, логотип, фірмовий стиль
 • Оформлення стін, інтер'єру
 • Проект м'яких підлогових покриттів індивідуального виготовлення
 • Проект елементів зовнішньої і внутрішньої реклами

Управління ДРЦ:

 • Підвищення ефективності роботи персоналу;
 • Аналіз і оптимізація видаткової частини;
 • Аналіз і пошук шляхів збільшення дохідної частини;
 • Підготовка та виконання плану просування;
 • Аналіз і оптимізація ефективності використання площ.


Концепцію "xKids" можливо об'єднати з практично будь-яким форматом розваг. Ми хочемо, щоб ви нам довіряли, тому розмістили опис найбільш показових проектів і завдань, які були успішно вирішені в рамках проекту. Ви можете отримати підтвердження нашої компетенції у будь-якого з авторів відгуків.

Фотографії готових об'єктів

Заправка у дитячому місті
Банк дитячого міста
Кінотеатр дитячого міста
Поліцейська дільниця
Бургерна дитячого міста
Внутрі ферми в дитячому місті
Внуптрі заправки в дитячому місті
Усередині бургерной дитячого міста
Усередині дитячої лабораторії
Кафе дитячого міста

Реалізовані проекти

«Cascade Park»

Дніпро, 2014 рік

Концепція була народжена від зворотного - при висоті стель 2.30м-2.50м неможливо було встановити традиційне для розважальних центрів обладнання: лабіринт, батут, гірки і т.д. Один з перших ДРЦ в Україні, що працює за принципом оплати за вхід без обмеження за часом гри. На всій території відвідувачі перебувають без взуття, включаючи зону розважальних автоматів, невеликий фудкорт і санвузол. Командою було виконано повний обсяг робіт пов'язаний зі створенням, запуском і управлінням: концепція, наповнення, запуск, управління.


«Baby Park»

Запорожжя, 2015 рік

Перший центр концепції «xKids», який викликав інтерес з допомогою «сарафанного радіо», привів до створення дитячого розважального центру «Baby Park» в місті Запоріжжя. Вперше був використаний стандарт окремих санвузлів в кімнатах для проведення дитячих днів народжень та вперше додана зона розвиваючих панелей «xKids» для самих маленьких. Цей проект був реалізований "під ключ" в мінімальні терміни (3 місяці) і з максимальним спектром послуг.


"У 2015 році, ми звернулися до команди професіоналів "xKids" "з метою створення Дитячого розважального центру" "Baby Park" "в м. Запоріжжя. Після підписання договору був чітко виведений план роботи команди - починаючи від підписання договору оренди приміщення, надання архітектурного проекту Дитячого центру, організації технічного обслуговування, підбору і навчання персоналу, закінчуючи контролем всіх закупівель і багато чого іншого. За такий короткий період (4 місяці), ми зробили неможливе. Дитячий центр був відкритий у встановлені терміни." Хочемо висловити свою подяку чудовій команді професіоналів " xKids "!

Ольга Полевая CEO "Baby Park"

«Tbilikids»

Тбілісі, 2015 рік

Перший окремий ДРЦ за концепцією «xKids», виконаний за межами України. На площі 1200 кв.м зона будиночків і автомобілів була інтегрована за допомогою автозаправної станції. На території розташувалися 3 зали для проведення днів народжень, стилізованих і наповнених розвагами для дітей різного віку, включаючи кімнату для найменших і зал для тінейджерів. Успішний досвід міжнародної роботи переконав нас в ліквідності концепції в умовах різних регіональних стандартів надання послуг. Команда «xKids» забезпечила: аналіз ринку, бізнес-модель і концепцію, супровід, створення, наповнення і запуску, постпусковую підтримку управління.


"Вибір компанії для створення дитячого розважального центру в Грузії поставив перед керуючою компанією проектом цікаву, але водночас непросте завдання - створити інноваційний продукт на зачиненому і одночасно консервативному ринку Тбілісі. Вихід був знайдений у команди професіоналів« xKids ». Вони запропонували рішення для дитячого розважального центру нашоЇ компанії. Команда «xKids» успішно провела наступні етапи: вивчення ринку, адаптації бізнес моделі під регіональні стандарти ринку, забезпечила поставку обладнання, запуск і підтримку перших місяців роботи нашого дитячого центру. "

Максим Касьяненко CEO "TbiliKids"

«Most Playland»

Дніпро, 2016 рік

Використання дитячої зони концепції «xKids» в складі повнофункціонального (70 розважальних апаратів + атракціони) ігрового комплексу площею понад 2000м2. Об'єкт примітний унікальним досвідом спільної роботи з турецькими колегами по інтеграції «xKids» в бізнес-модель міжнародної мережі сімейних розважальних центрів.


«Містограй»

Київ, 2017 рік

Перед командою поставили завдання оживити другий поверх великого міжрайонного торгово-розважального центру. Складнощів додавав той факт, що попередній дитячий центр на цьому місці не був фінансово успішний. Однак перші місяці експлуатації ДРЦ за концепцією «xKids» показали, що його формат ідеально задовольняє потреби клієнтів, і він збільшив прохідність не тільки 2-го поверху, але і всього ТРЦ.


МистоГрай Висловлюємо вдячність команді професіоналів «xKids», за унікальну ідею створення нашого чудового дитячого центру "МістоГрай". На невеликій території, нам вдалось розмістити яскраві, інтерактивно-ігрові дитячі будиночки «xKids», де дітки грають у доросле життя за різними професіями. Також, хочемо передати вам вдячність батьків, за те що створили альтернативу небезпечним атракціонам, і вони спокійні за своїх діток. Діти взахваті від можливості прокататись по нашому місту на електромобілях, за кермом яких, відчувають себе дорослими. Якщо, винекне можливість розширюватись, або створювати новий центр, без сумніву ми звернемось за ідеями та допомогою до "xKids". Бажаємо вам багато нових ідей, розвитку, процвітання! З найкращими побажаннями, "Містограй"!

Лариса Оробець СЕО "МистоГрай"

«Wonderland»

Кишинів, 2018 рік

Зона «xKids» розташована на території унікального парку для активного відпочинку і розваг всією сім'єю "Wonderland". Було виконано повний обсяг робіт з постачання устаткування і сервісу.


Компанія SRL "Wonderland Park" висловлює свою подяку і вдячність компанії "xKids" за якісну та своєчасну поставку обладнання. За уважний підхід до поставленого завдання, за дотримання термінів поставки обладнання і монтажу на високому, професійному рівні. Особливо хотілося б відзначити високу якість і унікальність виробів - будиночків дитячого міста "xKids", які радують та дивують дітей і їх батьків.

Киловатый Александр СЕО "WonderLand"

Окупність

Даний метод розрахунку побудований за принципом оцінки глибини споживчого ринку.
Методика актуальна за умови правильного вибору розташування та якісної організації бізнесу в цілому.

кв.м

Загальна площа ДРЦ, кв.м

чол.

Зона обхвату, з якої ви розраховуєте отримати групу постійних клієнтів

раз

Середня кількість відвідувань на рік постійним клієнтом

Середній чек на клієнта за одне відвідування

%

Плановане податкове навантаження від виручки

Обов'язкові витрати на 1 кв м в рік (оренда, експлуатація, комунальні)

Фонд оплати праці на рік


Зв'яжіться з нами